11 сесія 7 скликання

Результати поіменного голосування депутатів на 11 сесії сільської ради VII скликання

1.Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2016 року № 9 - 1/VІ  «Про сільський бюджет на 2017 рік»

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Могилка Сергій Вікторович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

10

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

11

Мірошник Юлія Олександрівна

«за»

12

Перерва Валентина Іванівна

«за»

2. Про Програму економічного, соціального і культурного розвитку сільської територіальної громади на 2017 рік

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Могилка Сергій Вікторович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

10

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

11

Мірошник Юлія Олександрівна

«за»

12

Перерва Валентина Іванівна

«за»

3.Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Могилка Сергій Вікторович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

10

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

11

Мірошник Юлія Олександрівна

«проти»

12

Перерва Валентина Іванівна

«за»

4. Про надання земельної ділянки у користування на умовах оренди

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Могилка Сергій Вікторович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

10

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

11

Мірошник Юлія Олександрівна

«проти»

12

Перерва Валентина Іванівна

«за»

5.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Могилка Сергій Вікторович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

10

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

11

Мірошник Юлія Олександрівна

«за»

12

Перерва Валентина Іванівна

«за»

6.Про підвищення тарифних розрядів дошкільних навчальних закладах с–ща Драбове - Барятинське

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Могилка Сергій Вікторович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

10

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

11

Мірошник Юлія Олександрівна

«за»

12

Перерва Валентина Іванівна

«за»

7.Про затвердження Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Могилка Сергій Вікторович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

10

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

11

Мірошник Юлія Олександрівна

«за»

12

Перерва Валентина Іванівна

«за»