1. Про виконання сільського бюджету за 2017 рік

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Жила Ольга Володимирівна

«за»

4

Некоз Алла Олексіївна

«за»

5

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

6

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

7

Харченко Віталій Миколайович

«за»

8

Перерва Валентина Іванівна

«за»

9

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

2. Про внесення змін до рішення сільської ради "Про сільський бюджет на 2018 рік"

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Жила Ольга Володимирівна

«за»

4

Некоз Алла Олексіївна

«за»

5

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

6

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

7

Харченко Віталій Миколайович

«за»

8

Перерва Валентина Іванівна

«за»

9

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

3. Про програму соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади на 2018 рік

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Жила Ольга Володимирівна

«за»

4

Некоз Алла Олексіївна

«за»

5

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

6

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

7

Харченко Віталій Миколайович

«за»

8

Перерва Валентина Іванівна

«за»

9

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

4. Про програму "Турбота на 2018 рік"

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Жила Ольга Володимирівна

«за»

4

Некоз Алла Олексіївна

«за»

5

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

6

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

7

Харченко Віталій Миколайович

«за»

8

Перерва Валентина Іванівна

«за»

9

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

5. Про програму "Розвиток фізичної культури на 2018 рік"

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Жила Ольга Володимирівна

«за»

4

Некоз Алла Олексіївна

«за»

5

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

6

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

7

Харченко Віталій Миколайович

«за»

8

Перерва Валентина Іванівна

«за»

9

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

6. Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти комунальної власності у 2018 році

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Жила Ольга Володимирівна

«за»

4

Некоз Алла Олексіївна

«проти»

5

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

6

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

7

Харченко Віталій Миколайович

«за»

8

Перерва Валентина Іванівна

«за»

9

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

7. Про організацію харчування окремих категорій учнів у Драбово-Пристанційній ЗОШ І-ІІІ ступенів ц 2018 році

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Жила Ольга Володимирівна

«за»

4

Некоз Алла Олексіївна

«за»

5

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

6

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

7

Харченко Віталій Миколайович

«за»

8

Перерва Валентина Іванівна

«за»

9

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

8. Про умови оплати праці працівників апарату Драбове-Барятинської сільської ради у 2018 році

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Жила Ольга Володимирівна

«за»

4

Некоз Алла Олексіївна

«за»

5

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

6

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

7

Харченко Віталій Миколайович

«за»

8

Перерва Валентина Іванівна

«за»

9

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

9. Про умови оплати праці сільського голови у 2018 році

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Жила Ольга Володимирівна

«за»

4

Некоз Алла Олексіївна

«за»

5

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

6

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

7

Харченко Віталій Миколайович

«за»

8

Перерва Валентина Іванівна

«за»

9

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

10. Про надання дозволу сільському голові на випату премії працівникам апарату сільської ради у 2018 році

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Жила Ольга Володимирівна

«за»

4

Некоз Алла Олексіївна

«за»

5

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

6

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

7

Харченко Віталій Миколайович

«за»

8

Перерва Валентина Іванівна

«за»

9

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

11. Про затвердження "Положення про преміювання працівників апарату Драбове-Барятинської сільської ради у 2018 році

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Жила Ольга Володимирівна

«за»

4

Некоз Алла Олексіївна

«за»

5

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

6

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

7

Харченко Віталій Миколайович

«за»

8

Перерва Валентина Іванівна

«за»

9

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

12. Про вилучення/надання земельних ділянок

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Жила Ольга Володимирівна

«за»

4

Некоз Алла Олексіївна

«за»

5

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

6

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

7

Харченко Віталій Миколайович

«не голосував»

8

Перерва Валентина Іванівна

«за»

9

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

13. Про затвердження проекту землеустрою

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Жила Ольга Володимирівна

«за»

4

Некоз Алла Олексіївна

«за»

5

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

6

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

7

Харченко Віталій Миколайович

«за»

8

Перерва Валентина Іванівна

«за»

9

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»

14. Про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПрАТ "Драбваське" та ФГ "Крекет"

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Жила Ольга Володимирівна

«за»

4

Некоз Алла Олексіївна

«за»

5

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

6

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

7

Харченко Віталій Миколайович

«за»

8

Перерва Валентина Іванівна

«за»

9

Суліміна Руслана Володимирівна

«за»