9 сесія 7 скликання

Результати поіменного голосування депутатів на 9 сесії сільської ради VII скликання

1.Про сільський бюджет на 2017 рік

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

2. Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«проти»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

3.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою        

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

4. Про внесення змін до Положення про цільовий фонд Драбове – Барятинської сільської ради на 2017 рік

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

5. Про затвердження граничних сум витрат на придбання меблів, іншого обладнання, мобільних телефонів, комп’ютерів органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок сільського бюджету.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

6.Про затвердження сільської Програми розвитку фізкультури і спорту Драбове – Барятинської сільської ради на 2017-2020 рр.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

7-8. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

9.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

10. Про зміну адреси об’єкта нерухомого  майна.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

11. Про преміювання сільського голови.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

12. Про виплату винагороди за нагородження Почесною грамотою Черкаської обласної ради.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

13.Про вилучення/надання земельних ділянок.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»

 

14. Про затвердження сільської Програми «Благоустрій села» на 2017 рік.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Вибір

1

Упиряка Тетяна Миколаївна

«за»

2

Близнюк Андрій Юрійович

«за»

3

Гринько Інна Михайлівна

«за»

4

Жила Ольга Володимирівна

«за»

5

Некоз Алла Олексіївна

«за»

6

Кравченко Людмила Олександрівна

«за»

7

Пучка Ольга Володимирівна

«за»

8

Прядко Тетяна Віталіївна

«за»

9

Харченко Віталій Миколайович

«за»